OPSİYONLAR

01.jpg

CLEARSHIELD (NANO)

Cama gelen kireçli-klorlu suyun hızlıca camdan uzaklaşmasını kolaylaştırmak için camın iç yüzeyine uygulanan şeffaf,gözle görünmeyen bir kimyasal ile kaplama işlemidir. Camın kolay temizlenmesini ve temiz kalmasını sağlar ve uzun süre kalıcıdır.

02.jpg

KUMLAMA DESEN

Camın dış yüzeyine yüksek hız ve şiddette aşındırıcı kum püskürtme ve matlaştırma işlemidir.Kısmi olarak uygulandığında isteğe göre desen elde edilir.

O3.jpg

KUMLAMA FOLYO

Kendine özel yapışkanlı, camın kumlanmış gibi görünmesini sağlayan folyodur. Camın dış yüzeyine uygulanır,parmak izi ve leke bırakmaz.Camın kırılması durumunda parçaların dağılmasını engeller.

O5.jpg

RENKLİ CAM

İsteğe bağlı olarak tüm kabin modellerindeki camlar şeffaf yerine Bronz (kahverengi) veya Füme (koyu gri) olarak üretilebilmektedir.Opak değildir, iç kısım görünmeye devam eder.

O6.jpg

REFLEKTE CAM

Renkli camın dış yüzeyine camın üretimi sırasında yansıtıcı bir tabaka eklenmesiyle tek taraflı ayna etkisi veren camdır.İçeriden dışarısı görünürken dışarıdan içerisinin görünmesini engeller. 

O7.jpg

KAROLAJ BASKI

Camın dış yüzeyine siyah emaye baskı fırın boya yöntemi ile dikey ve yatay şeritler eklenmesidir.Her camda üç yatay,bir dikey şerit ile camı sekiz kısma böler.Fırın boya olduğu için cam ile aynı ömüre sahiptir.

t1.jpg

TEMPERLİ CAM

Temperleme işlemi yatay hat üzerinde camın dış yüzeylerine basınç gerilimi kazandırmak için ısıtma ve soğutma aşamalarını içerir.Tam temperli cam normal cama göre 5 kat dayanıklı olup kırıldığı zaman zae büyüklüğünde parçalanarak yaralanma riskini azalttığından güvenlik camı olarak kullanıma uygundur. Farklı soğutma aşamaları kullanılarak cama yarı temperleme işlemide uygulanmaktadır.Yarı temperli cam işlemsiz cama göre yaklaşık 2 kat dayanıklı olup güvenlik camı sınıfına girmemektedir. Kabinlerimizde TAM TEMPERLİ (SECURITY GLASS) kullanılmaktadır.

t2.jpg

LAMİNE CAM

İki veya daha fazla plaka camın PVB denen özel bir tabaka yardımı ile ısı ve basınç altında preslenmesinden oluşan cam çeşitidir. Güvenlik camı olarak anılır,camın kırılmasında aradaki lm camın dağılmasını engeller böylece risk en aza indirgenmiş olur. Genellikle duşkabinlerde 3+3 mm veya 4+4 mm olarak kullanılır. Renk alternatieri mevcuttur.

t3.jpg

RULMANLAR

Çift tekerlekli , ayarlı ,metal (pirinç) üzeri krom kaplamalı pas yapmayan ve uzun yıllar kireç vb. dayanıklıdır. Alt rulman takımları ayaklı olup istendiğinde kolay ve pratik söküm imkanı sağlar,bu sayede sürgülü modellerde kabin sökülmeden raylar temizlenebilir.

t4.jpg

KULPLAR

Kabinlerimizde çift taraı , 16 cm delik mesafesi olan metalize plastik dekoratif ve şık kulp kullanılmaktadır. Alternatif olarak pirinç üzeri krom kulp seçeneklerimiz mevcuttur.

t1.jpg

PROFİLLER

Duş kabinlerimizde kullanılan prollerimiz TSE,ISO9001,QUALICOAT QUALANOD belgelerine sahip %100 aliminyum mamülden üretilmiştir. MAT ELOKSAL , PARLAK ELOKSAL ,BRONZ , MAT-PARLAK SİYAH ANTRASİT ,ALTIN ve isteğe bağlı BAKIR renk mevcuttur.